English (UK)Shqip

Sherbimet Tona

Komoditeti gershetohet me leverdine ne RED BRICKS HOTEL, nje destinacion i spikatur mes gjithe hoteleve te qytetit. Hoteli yne eshte i pozicionuar ne qender te qytetit. Familjare, çifte, apo biznesmene do te gjejne rehati te pamate gjate qendrimit te tyre ne Shkoder. Me nje afersi dhe akses shume te lehte, hoteli yne ndodhet vetem pak minuta larg nga te gjitha pikat me interesante te zones.

Mesoni me shume per sherbimet e Hotelit tone.
RED BRICKS HOTEL ofron sherbime te larmishme, te cilat veshtire se do ti gjeni ne hotelet e tjere te qytetit. Hoteli ofron Wi-Fi falas, tharese flokesh, hekurosje, Cable TV, telefon, e shume te tjera. Shijoni mengjesin tuaj duke u rehatuar ne nje nga baret tona, brenda apo jashte, per duhanpires apo jo-duhanpires. Stafi yne do kete kenaqesine qe tju ndihmoje duke ju dhene rekomandime ne menyre qe ju ta shijoni ne maksimum eventuren tuaj Shkodrane. Gjate qendrimit tuaj ne njeren nga dhomat tona ju do te perfitoni nje larmishmeri sherbimesh.

Ju lutem gjeni me poshte te gjitha sherbimet qe ofrohen ne RED BRICKS HOTEL:

   Parkim 24 Ore    Internet WiFi & Kabllor Falas    TV - Satelitor & Tokesor
  Ajer i Kondicionuar    Tharese flokesh    Central Telefonik
   Ashensor    Recepsion 24-Ore   Sistem Alarmi per Emergjencat
  Akses per njerezit me aftesi te kufizuar    Printer & Fotokopje    Ambjente per Duhanpires
   Kafe Bar    Pije te ngrohta Falas    Uje i pishem ne dhome, Falas
   Sistem Alarmi ne Dush   Peshore trupi    Kasaforte
   Transport per Bagazhe        

User Login